Kocaeli Gebze
0262 641 01 21
info@kocaeliambar.com

İstanbul İzmit Ambar

Komple ve Parça Yük Taşıma Her İl ve İlçeye Taşımacılık Hizmeti

Kocaeli İstanbul Ambar

Kocaeli İstanbul arası günlük ambar nakliyat hizmeti sunmaktayız. İster Kocaeli ve ilçelerinden İstanbul ve semtlerine, ister se de İstanbul tüm semtlerinden Kocaeli ve ilçelerine aciliyet durumuna göre aynı gün de teslimat yapılabilmektedir.

İzmit İstanbul Ambar

İzmit İstanbul arası günlük yük taşıma hizmeti veren nakliye firmamız ile İstanbul Avrupa yakası ile İzmit arası son derece yakınlaşmaktadır. İzmit ve İstanbul arası ezberleri bozarak aynı gün teslimata son derece önem vermekteyiz.

Kocaeli Ambar

Kocaeli ambar, nakliyat firmamız ile paletli, koli li, dökme, çuvallı kısaca aklınıza gelen her şeyi taşımaktayız. Kocaeli ambar nakliyat şirketleri içerisinde müşteri portföyünü genişletmek amacı ile çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

İzmit Ambar

İzmit ambar, firmaları içerisinde kesinlikle en hızlı taşımayı yaptığımızı garanti ederiz. İzmit ambar, lojistik taşımada parça yükleri mümkün olduğunca aktarmadan taşıma yapmayı hedefliyoruz. İzmit ambarın aktarmasız taşıma yapmak istemesinin nedeni aslında sevk olunacak malzemenin aktarma esnasında zarar görme olasılığını ortadan kaldırmaktır.

Gebze Ambar

Gebze ambar, firmamız asıl kurulmuş olan ilçemiz Gebze de bulunan bütün organize sanayi bölgelerinden mal kabulü yapmaktadır. Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Gebze Plastikçiler Organize Sanayi, Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi, Dilovası İmes Organize Sanayi Bölgesi, Dilovası Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi Balçık mahallesindeki sanayi kuruluşlarından günlük alım yapmaktayız.

Gebze ambarlar sitesine ait bir resim

Gebze İstanbul Arası Ambar Nakliyat

Gebze İstanbul ambar, yukarda saydığımız organizelerden her türlü yüklerinizi İstanbul’a İstanbul dan da Gebze organizelerine yada merkezi iş yerlerine taşıma yapmaktayız.

Avrupa Yakası Kocaeli İzmit Ambarı

Avrupa yakası Kocaeli İzmit ambar firması olarak hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir. İzmit ambarı ikitelli yada Kocaeli ambarı İstoç bölgelerinden günlük alımlarımız bulunmaktadır. Hadımköy, Beylikdüzü taraflarından gezici araçlarımız ile Gebze ve Kocaeli bölgelerine mal alımı yapmaktayız.