Kocaeli Gebze
0262 641 01 21
info@kocaeliambar.com

Araçlarımız

Komple ve Parça Yük Taşıma Her İl ve İlçeye Taşımacılık Hizmeti

İzmit Nakliyeciler Kooperatifi Araç Sınıfları

İzmit nakliyeciler kooperatifi içerisinde bulunan nakliye araçlarından bahsetmek gerekirse

  • Tır Nakliye Aracı: Bu sınıf araçlar ülkemiz de bulunan en büyük nakliye aracıdır. Açık yada kapalı kasa olmakla beraber damper kasa olanları da bulunmaktadır. Açık kasa tır nakliye araçları 13.60 metre uzunluğunda ve 2.45 metre genişliğinde, 27 ton taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Kapalı kasa tır nakliye araçları uzunlu ve genişlik açık kasalar ile aynı olup sadece kapalı olduklarından yükseklikleri 2.70 metre civarında gelmektedirler.
  • Kırkayak Nakliye Aracı: Bu sınıf araçlar Tır dan sonraki küçük araçtır. Açık kasa ve kapalı kasa ve damper kasa sınıflarındadırlar. Açık kasalar 8.20 uzunluk 2.45 metre genişliğe be 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kapalı kasa olanlar açık kasa ile aynı standartlara sahip tek fark iç yüksekliğinin 2.70 gelmesidir.
  • 10 Teker Kamyon: 10 Teker kamyonlar piyasaya en çok hitap eden nakliye kamyonlarıdır. 15 ton taşıma kapasitesine sahip bu nakliye araçlarıda yine açık ve kapalı kasa olabilmektedirler. Açık kasa olanlar 2.45 metre uzunluk ve 7.20 metre uzunluğa sahiptirler. Kapalı kasa olanlar ise 2.70 yüksekliğinde dir.
  • 6 Teker İveco Kamyon: Bu sınıf araçlar kamyon sınıfından sonraki küçük nakliye araçlarıdır. Bu Isuzu nakliye araçları 4 ton yük taşıma kapasitesine sahip olup kasa ölçüleri 5 metre uzunluk ve 2 metre genişliğe sahiptirler. Bunlarda yine açık be kapalı kasa olmakta kapalı kasalarda iç yükseklik 2.40 metre civarında gelmektedirler.
  • Kamyonet Araçlar: En küçük Panel van araçların bir büyüğü olan bu nakliye araçları, 1.800 Kg taşıma kapasitesine sahip orta sınıf araçlardır. Açık ve kapalı kasa olmakla beraber kapalı kasalarda iç yükseklik 2.20 civarında gelmektedir. Kasa uzunluğu 4 metre uzunluk 2.10 metre genişliğimdedir.
  • En küçük nakliye aracı panel van: Bu sınıf nakliye araçları en küçük nakliye araçlarıdır. Bu sınıf araçların en tercih edilme nedeni en dar sokak ve caddeler giriyor olabilmeleri ve yasak sıkıntılarının olmamasıdır.

İzmit nakliyeciler kooperatifi içerisinde yukarda sayılan araç sınıflarının hepsi sürekli bulunmaktadır.